[O nas]

Nasze specjalizacje

Wspieramy naszych klientów w szczególności w obszarze prawa ubezpieczeń gospodarczych, prawie odszkodowawczym z uwzględnieniem tematyki  ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej.  Kancelaria dochodzi w imieniu Klientów świadczeń między innymi z tytułu skomplikowanych wypadków komunikacyjnych, w budownictwie, wypadków przy pracy, błędów medycznych, wypadków w rolnictwie oraz szkód w mieniu (kradzież, pożar, zalanie i inne).

Udzielamy pomocy prawnej kredytobiorcom w tzw. „sprawach frankowych”. Z powodzeniem od lat prowadzimy w imieniu naszych klientów postępowania przeciwko bankom, uzyskując dla nich unieważnienia umów.

Dzielimy się z naszymi klientami również wiedzą w kwestiach związanych z rynkami kapitałowymi. Udzielimy pomocy przy pozyskiwaniu finansowania equity oraz finansowania dłużnego poprzez emisję instrumentów finansowych (obligacji, akcji, obligacji zamiennych na akcje). Wspieramy spółki przy procesie wprowadzenia akcji na rynek regulowany GPW S.A. lub notowań w systemie obrotu na rynku NewConnect. Dzielimy się zdobytymi doświadczeniami z naszymi partnerami w obsłudze korporacyjnej oraz obsługujemy proces zakładania, przekształcania i likwidacji spółek prawa handlowego. Wspieramy ich także naszą wiedzą i doświadczeniem w zakresie przedsądowego i sądowego dochodzenia roszczeń, zarówno w obszarze B2B jak i B2C w tym, w windykacji masowej. Doradzamy i reprezentujemy także klientów indywidualnych w sprawach z obszaru prawa cywilnego i prawa pracy.

[Nasz zespół]

Cezary Gotkowski

Radca prawny

Założyciel Kancelarii, od 2016 roku wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Radę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym, handlowym oraz prawie ubezpieczeń gospodarczych. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w prowadzeniu sporów sądowych oraz obsługi prawnej przedsiębiorców. Doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanych kancelariach prawnych w Warszawie oraz działach prawnych firm, w tym Zakładu Ubezpieczeń. W codziennej pracy zajmuje się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców oraz świadczy pomoc prawną dla osób fizycznych.

email: cezary@cgkancelaria.pl

telefon: + 48 512 399 717

Jakub Wilusz

Radca prawny

Of counsel Kancelarii, wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Radę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Specjalizuje się w prawie gospodarczym, ze szczególnym uwzględnieniem prawa rynków kapitałowych. Prowadzi bieżącą obsługę prawną podmiotów gospodarczych, zwłaszcza spółek prawa handlowego. Doświadczenie zawodowe zdobywał jako prawnik wewnętrzny kilku instytucji finansowych – domów maklerskich oraz renomowanych kancelarii prawnych w Warszawie.

email: jakub@cgkancelaria.pl

telefon: + 48 606 205 460

[Kontakt]

Kancelaria Radcy Prawnego

Cezary Gotkowski

Adres

ul. Rokokowa 116

01-910 Warszawa

Adres korespondencyjny/biuro

ul. Widok 8 pietro 5

00-023 Warszawa

NIP: 759 169 58 12

REGON: 180702290

mBank: 06 1140 2004 0000 3402 7632 6384

[Zadaj pytanie]

Wypelnij poniższy formularz a otrzymasz darmową wycenę realizacji uslugi
Załączniki
Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu +48
Temat wiadomości


Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria radcy Prawnego z siedziba w Warszawie przy ul. Żeromskiego 1/482, 01-887 Warszawa

Twoje dane są przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawą przetwarzania danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie danych jest dobrowolne, niemniej konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane w formularzu pytanie. Możesz żądać dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.